• TÜRKİYE
  • TEL 0312 321 22 06
  • Etlik/ANKARA
dursunlar.jpg

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Müşterilerimizin Evden Eve Nakliyat ve Ofis Taşımaihtiyaçlarında, almak istedikleri hizmet beklentisini kalite ve güven prensibi ile gerçekleştirmek temel önceliğimizdir.Keçiören Nakliyat sektörde benzer standartlarda hizmet veren nakliyat firmalarına nazaran uygun fiyat politikasıyla ilgi odağı haline gelmiştir.

Keçiören Nakliyat, müşteri odaklı çalışır. Verdiği hizmette müşteri taleplerini karşılayabilecek esnekliğe ve alt yapıya sahiptir. Bizler taşımalarda zamanlamaya, malzemelerin hassasiyetine göre paketlemeye, kullandığımız malzemede kaliteye, de-montaj ve montaj konusunda profesyonelliğe önem gösteriyoruz. Bizler çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini temel alarak kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Keçiören Nakliyat, genç ve dinamik yönetim kadrosu ile şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetini, aldığı kurum kültürü, güven veren çalışma ilkeleri ve verdiği hizmetteki şeffaflığı ile her türlü taşıma ihtiyacınızı karşılayabilecek bir taşıma şirketidir.

Keçiören Nakliyat, Keçiören Evden Eve Nakliye hizmeti kapsamında tüm semtlere şehir içi taşımacılık hizmeti vermektedir.

Client :

Energy Producers Ltd

Date :

9 Ağustos 2017

Rating :

ARA