• TÜRKİYE
  • TEL 0312 321 22 06
  • Etlik/ANKARA

Hakkımızda

Yılların getirdiği tecrübeye ve bilgi birikimine sahip, ev ve işyeri taşıma alanında gerekli koşullara ve günün gerektirdiği imkanlara sahip bulunan evden eve nakliye firmamız ile irtibat kurmadan taşınmaya karar vermeyiniz.

Ankara ilinde hizmet vermeye başladığımız yıldan bu yana birçok taşımacılık hizmetinde çok farklı taşımacılık çözümleri üreterek sektörde öncü firmalardan birisi olmayı başardık. Bugün de sizler için son teknolojik gelişmeler takip edilerek düzenlenmiş filomuz sayesinde en sorunsuz taşımacılık hizmetini vermeye devam ediyoruz. Evden eve nakliyat Ankara firmaları arasında seçim yaparken dikkatli olmanızı ve seçimlerinizde firma referanslarının temel etken olmasını önermekteyiz. Firmamızın referanslarını incelediğinizde birçok bireysel ve kurumsal taşımacılık hizmeti verdiğimizi ve her müşterimizin bize referans olabildiğini görebileceksiniz. Ankara evden eve taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız özellikle yaz döneminde en az bir hafta öncesinde bize ulaşmanız gerekmektedir. Bize evden eve nakliyat Ankara hizmetimiz için talepte bulunduğunuzda evinize firma eksper imiz gelecek ve eşyalarınız üzerinde etüt çalışması yapılacaktır. Eşyalarınızı taşımamız için gerekli olan profesyonel.

M

Misyonumuz

Rekabetçi piyasa koşullarında müşterilerimizin her bir kuruşunun ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle Dursunlar Ailesi olarak en uygun maliyetler ile en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.
V

Vizyonumuz

Dürüst, yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla sektörümüzde lider firma olmak.
T

Temel Değerler

Temel değerlerimizi ve ilkelerimizi korumak Müşteri dileklerini ve isteklerini  en iyi şekilde korumaktır amacımız 
ARA