• TÜRKİYE
  • TEL 0312 321 22 06
  • Etlik/ANKARA

Şehirler Arası Nakliyat

Ankara içi veya şehirler arası tüm illere profesyonel ve deneyimli personelimiz ile evden eve taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Uygun nakliye fiyatlarımız ile birlikte sizlere tam istediğiniz gibi sorunsuz bir taşınma hizmeti vermekten memnuniyet duyacağız. Konusunda uzman kadromuz ev taşıma ihtiyaçlarınız için tam kadro hazırdır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Taşınma öncesi yapılan hazırlıklar arasında en önemli konunun ambalajlama olması nedeniyle, eşyalarınız adresinizde tam olması gerektiği gibi en iyi malzemeler ile ambalajlanır ve kamyonlarımıza yerleştirilir.

Taşınacak eşyalarınızın paketlenmesi, nakliye araçlarımıza sevkedilmesi işlemleri itina ile yapılır ve eşyaların yolculuk boyunca en emniyetli şekilde taşınması için gerekli tedbirler alınır.

Asansörlü Nakliyat

Talebiniz üzerine eski ve yeni adresinizin uygun olması durumunda asansörlü nakliyat hizmetimiz de bulunmaktadır. Asansörlü nakliyat hizmetimiz taşınma işlemlerinizi daha hızlı ve pratik hale getiren uygulamamızdır.

Sizlere Ankara nakliyat firmaları içinde en uygun fiyatlar ile sunacağımız evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen bizimle irtibat kurunuz

ARA